Ziyaretçi Defteri

 

Başlık:
İsim:
E-Posta:
İçerik:
   
 

AYŞE KOÇHAN: EGELİ

Merhaba ben bir Egeli olarak 30 yıldır Ankara'da yaşıyorum. Ege havası koklamak ve hasret gidermek için fuara gittim. Fakat ne yazıkki aradığımı bulamadım. Ege'nin kültürü saymakla ve anlatmakla bitmez. Hiç efeleri göremedim. Gözüm zeytinyağlı yemekleri, binbir çeşit otları aradı. Maalesef bulamadım. Çok şükür çöpşişi görünce kendimi Ortaklar'da hissettim. Haşhaşı nerde, hiç yoktu dokumaları... Nerde? Çok çok hayal kırıklığına uğradım. Ankaralı tesbihçilerin yerine dokuma halı ve kilim aradım. Erzurum bitlis yemeklerinin ne alakası vardı. Emekleriniz için ellerinize sağlık... İnşallah Denizlililer gününde mutlu olurum. Memleket havasını içime sindirebilirim. Kolay gelsin. Ben Denizliliyim. Tüm fuarlara katılmaya çalışıyorum. Benim bölgem neden daha iyi olmasın. Herşeyin en iyisi bize yakışır. Selamlar.

Salı, 16 Nisan 2013 18:00

Erkan Kaplan: Ödemiş seninle gurur duyuyor!

Değerli kardeşim mücadelene ve azmine hayranım. Baba parası ile değil hakkıyla bir yere gelen adamın dibisin. Arkadaşım olduğun için gurur duyuyorum. Ödemişli olduğun, Ödemiş'te olduğun için gurur duyuyorum. Başarılarının devamını dilerim. Alaşehir'den selamlar!

Salı, 21 Ağustos 2012 16:01

İsmail Dirlik

Çalışkan, üretken, genç ama olgun seven, sevilen siyaset değil gönül adamı Mustafa Ali Fırtına'yı destekliyorum. Makam sahibi olupta adam olamayanlara güzel ders veriyor. Ağzının tavanı olmayan, küfürbaz insanları da kınıyorum.

Çarşamba, 08 Ağustos 2012 10:24

Salih Dermenci: Ödemiş'in Belediye Başkanı Ol!

Mustafa Ali Fırtına sessiz belediye meclisinin çok sesli üyesi, seni beğenerek takip ediyorum. Değindiğin konular için bir Ödemişli olarak teşekkür ederim. Kimseye eyvallah etmeyerek doğru bildiğini saygı çerçevesi içinde dile getirmeni takdir ediyorum. Sen Ödemiş'in belediye başkanı olacaksın. Bugün değilse bile yarın kesin!

Salı, 31 Temmuz 2012 18:52

Kaya Durmaz

Ödemiş'te sivrisinek ilaçlaması ile ilgili bir problem var. İlaçlama arabası sanki ralliye katılmış gibi büyük bir hızla geçiyor. O ilaçlamanın da etkisi olmuyor. Belediye yetkililerine durumu bildirdikse de açıklamadan pek tatmin olmadım. O kadar hızla gitmezse yetiştiremezmiş.

Perşembe, 26 Temmuz 2012 11:35

Güray Kalkancı: Sidney'den Ödemiş'e sevgilerimle!

Sitenizde Ödemiş'ten bugüne ait resimlerde paylaşırsanız. Bizim gibi Ödemiş'ten uzak kimselerin memleket hasretini bir nebze olsun dindirmiş olursunuz.

Çarşamba, 25 Temmuz 2012 12:09

Nur Suna

Güzel Ödemiş'i temsil eden böyle güzel insanların varlığı bana huzur veriyor. Sayınızın artması ve içinizdeki idealizmi hiç kaybetmemniz dileğiyle... Fransa'dan sevgilerle! Nur Suna

Çarşamba, 25 Temmuz 2012 02:45

Bayar: Belediye Hk.

2 Yıldır Ödemiş'e hiçbir hizmet getirmediği gibi olan hizmetleride yavaşlatmış olan başkanı buradan kınıyorum. Kazanılan adli süreç bunun bir ispatıdır. Ayrıca kişilere "zurna" diye hitap edebilen saygısız, konuşma ve hitabetten anlamayan başka bir belediye başkanı yurdun başka bir yöresinde bulunmaz. Kendi seviyesini açıkça ortaya koymuştur. Onun seviyesine düşmeyen arkadaşımız Mustafa Ali Fırtına'yı bu onurlu ve seviyeli davranışından dolayı tebrik ederim.

Perşembe, 19 Temmuz 2012 21:23

Sadettin Karakovalı: Ödemiş il olmalı!

Ödemiş gibi güzel ve heybetli bir şehir il olmayı hak ediyor. Bu konuda sivil toplum örgütleri ve belediyeyi göreve davet ediyorum. Ödemiş isterse bunu başarabilir. Bu başarı için yerel yöneticiler ve sivil toplum örgütü başkanlarının desteği şarttır.  Yöneticiler yeter ki koltuğu değil kendilerini o koltuğa oturtan şehri düşünsün. Başarı işte o zaman arkalarından gelir.

Salı, 17 Temmuz 2012 02:18

Merve Serinkan: Ödemiş'te sokak hayvanlarına yazık oluyo...

İlçemizde 45 dereceyi bulan bu sıcaklarda sokak köpekleri, kediler, kuşlar gibi hayvanlarımız için su kapları yapılmamasını kınıyorum. Bu konuda o ağzı olupta dili olmayan hayvanlar için meclis kürsüsünden su kabı isteyen şahsınızı da kutluyorum. İyi ki varsınız. Dilerim bir daha ki sefere belediye başkanı adayı olur ve kazanırsınız. Canlıları sevmeyen, değer vermeyen zihniyetin bir şehre hakim olması anca kendini ve yakın çevresini ihya eder. Şehir ve içerisinde yaşayanlar ise hep beklenti içinde kalır.

Pazartesi, 09 Temmuz 2012 10:53

Adaletsever: "Zurnanın son deliği!"

Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin'in size hakaret ettiği gerekçesi ile mahkumiyet aldığını gazetelerden öğrendim. Sizi kutluyorum. Yapanın yanına kar kalmamış. Onun yanında "kazma" dediği halde durup babacım demeye devam eden kişi gibi yapmamış çoluğunuza çocuğunuza onurlu bir gelecek bırakmışsınız. Tarih kendisine kazma denilen adamın yalakalığını da yazacak kendisine zurna denilen adamın mahkemede kazandığı zaferi de yazacak! Ama değişmeyecek ve Ödemiş'e, Ödemişliye yakışmayan tek şey bir yöneticinin ağzını bu denli bozarak kendini herşeyin üstünde görmesidir. Ödemiş böyle yönetilmeyi haketmiyor.

Pazar, 08 Temmuz 2012 09:00

Ödemişli Motorcu: Motodrag Pistimizi İstiyoruz

Sevgili Mustafa Ali Fırtına; motodrag için Ödemiş'te gösterdiğin çaba her türlü övgünün üstündedir. İş bilmeyen/bilemeyen tabiri caizse kestiği tavuk ölmeyen siyasetçilerimiz sağolsunlar hala bu işi bitiremediler. Bu pist için harcadığın enerji ve motorcu camiamıza gösterdiğin yakınlık nedeniyle seni bir kez daha tebrik ediyorum. Bu işin peşini lütfen bırakmayınız.

Çarşamba, 04 Temmuz 2012 00:40

Zeynep: Hayvan dostlarımız zor durumda!

Geçtiğimiz yıl artan sıcaklık nedeniyle şehrimizin muhtelif yerlerine hayvan dostlarımız için su kapları konulmasını istemişsiniz. Görüyorum ki hala yerine getirilmemiş. Hayvanlar için gösterdiğiniz bu düşünceli hareket sizin ne kadar farklı olduğunuzu gösteriyor. Bazıları kızına iş ister, ihale ister siz hayvanlar için su kabı istiyorsunuz. Ama pek sayın Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin sizin bu masum talebinizi bile yerine getirmemekte ısrar ediyor. 

Pazartesi, 02 Temmuz 2012 14:42

Erdinç Sarıca

Size "Zurnanın son deliğisin" diyen Ödemiş Belediye Başkanı Bekir Keskin'e Zurnanın zırt dediği yeri göstermişsiniz. Bu bakımdan duruşunuz nedeniyle sizi tebrik ediyorum. İnsanlar haysiyet ve onurları için yaşar ve mücadele ederler. 1'e 5 katmanın telaşına düşüp kendilerine yapılan her türlü hakareti sineye çekenlere iyi örnek olmuşsunuz. Belkide ileride çocuklarına bırakacakları paradan daha değerli şeylerin olduğu akıllarına gelir değil mi?

Pazartesi, 02 Temmuz 2012 14:21

Suna Peksunay: Tarihi Halep yok edildi

Yıllara meydan okuyan Halep Pastanesi'nin başına gelenleri duyduğumda çok üzüldüm. Bu katliamda emeği geçenleri tebrik ediyorum. Yazık diyorum başkada bir şey demiyorum.

Pazartesi, 02 Temmuz 2012 12:11

Giray Şenoğul

Ödemiş için yeni yaşam alanları yaratılması lazım gelmektedir. Yıllardır Ödemiş aynı Ödemiş... Kabuğunu kıramadı gitti. Daha marjinal değişimler bekliyoruz.

Cuma, 15 Haziran 2012 08:59

Erhan Yonca

Değerli dostum sitene girmem tamamen tesadüf eseri oldu. Sende epey bir ilerleme olmuş. İnan yaptıklarını, uğraş ve meşgaleni öğrendikçe eski bir arkadaşın olarak seninle gurur duydum. Seni Ödemiş Belediye Başkanı olarak görmeyi arzuluyorum. Şansın bol olsun çünkü bu yönde şanstan başka hiç bir şeye ihtiyacın yok değerli kardeşim. Mali Müşavir Erhan Yonca / Antalya 

Pazar, 10 Haziran 2012 02:32

Şule Konyalı: Gençlik iktidara!

Gençliğin iktidara geldiği, genç fikirler, genç söylemlerin karşılık bulduğu bir siyaset arenası yakındır. Sizi destekliyorum.

Cumartesi, 09 Haziran 2012 05:28

Sedef Kalyancı

Web sitenizi beğenerek takip ediyoruz. Başarılarınızın daim olması dileklerimizle... Kalyancı Ailesi / Avusturya

Pazartesi, 04 Haziran 2012 14:41

Sebas

Halep Ödemiş'in bir değeridir. Halep ile ilgili yazınızı çok beğendim.


Salı, 29 Mayıs 2012 15:42

 

Display Num << Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Son >>Sayfa 1 > 5

ATATÜRK KÖŞESİ

SPONSOR BAĞLANTI


ANKET

Basım için hazırlamakta olduğum kitabımın adı "SABIK ALİ" sizin için ne ifade ediyor?
 

SİTE İÇİ ARAMA