Kitabım "SABIK ALİ" basıma hazırlanıyor... PDF Yazdır e-Posta

Kafamda çoktan bitirdiğim kitabımın artık fiilen de var olması aşamasına geçmiş bulunmaktayım. "Nobel Ödülü" almayı falan hayal etmiyorum ama bu kitabın yayınlanması ile birlikte beni tanıyan daha doğrusu tanıdığını zanneden herkesin bana dair ve benimle ilgili bir çok şeyi yeniden tartışacağı, etrafımdaki isimler ve yaptıkları üzerine çok kafa yorulacağına emin olduğumu söyleyebilirim.

 

Beni tanıyanların hayretler içinde kalacağı, tanımayanların ise bir solukta okuyarak büyük keyif alacağına inandığım bu kitap konusunda oldukça iddialıyım. 

 

Çok kısa bir süre içerisinde ulaşma imkanına sahip olacağınız kitabımın yayına hazırlanması için köşe yazılarımdan bir süreliğine  de olsa ayrılmak zorundayım. Altını özenle çizmek isterim ki  bu kitap çevremdeki herkesi şaşkına çevirecektir. Fakat bu ifademden böylesine dar bir çevreye hitap ettiğimi/edeceğimi sananlar varsa da yanıldıklarını kitabımın yayına girmesiyle birlikte göreceklerdir. Kitabımın geniş bir kitleye hitap edecek özende hazırlanacağından hiç şüpheniz olmasın. Şaşkınlık, hayret ve bilindiği sanılan bilinmeyenler ise çevremdekilere sunduğum extralar olacaktır. Daha fazlası için sanırım "SABIK ALİ" alıp okumanız gerecek...

 

 

Kitabım, hayatımdaki en özel bu iki bayana ithaf olunmuştur...

 

ATATÜRK KÖŞESİ

SPONSOR BAĞLANTI


ANKET

Basım için hazırlamakta olduğum kitabımın adı "SABIK ALİ" sizin için ne ifade ediyor?
 

SİTE İÇİ ARAMA