Kundağı altı oklu olacak! PDF Yazdır e-Posta

 

 

Bağımsız olarak Ödemiş Belediye Meclis Üyeliği görevini sürdürürken, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin tarafından partiye davet edilerek geçtiğimiz gün üye kaydı yapılan Mustafa Ali Fırtına baba oldu. Perşembe günü saat : 14.30’da Alsancak Özel Gazi Hastanesi’nde dünyaya gelen “Duru Bebek” anne ve baba Fırtına’ları sevince boğdu. Bebek ve annenin sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirten Fırtına, “Rabbim bu sevinci herkese yaşatsın” dedi. 

 

Fırtına, “Kızımın CHP’li bir babası olsun istedim” diyerek önceki gün partisine geri dönmesinin bu açıdan çok önemli olduğunu söyledi. İki mutluluğu bir arada yaşadığını dile getiren Fırtına; “Allah herkese bu mutluluğu yaşatsın. Kimseyi bu mutluluktan mahrum bırakmasın. Tarifi imkânsız bir duygu içerisindeyim. Allah’ın izni ile kızımı gerçek bir Atatürkçü olarak yetiştireceğim. Kızımın, ahlaklı, dürüst ve sözüne güvenilir bir birey olması için elimden gelen her fedakârlığı yapacağım. Kimse bilmez ama partiye üye olmam bu açıdan benim için çok önemliydi. Kızımın CHP’li bir babası olsun istedim. Bu dileğim en sonunda gerçek oldu. Kızımı altı oklu kundağa saracağım. Ve inşallah, Cumhuriyet ve kazanımlarına her daim sahip çıkan bir kızı m olacak. Bu mutlu günümde yanımda olan, arayıp soran tüm dostlara sevgi, saygı ve selamlarımı sunarım” dedi.

 

(05.10.2012 tarihinde www.gercekgundem.com haber sitesinde ve Yenigün Gazetesi ile Cephe Gazetesi'nin 05.10.2012 tarihli sayısında yayınlanmıştır.)

 

ATATÜRK KÖŞESİ

SPONSOR BAĞLANTI


ANKET

Basım için hazırlamakta olduğum kitabımın adı "SABIK ALİ" sizin için ne ifade ediyor?
 

SİTE İÇİ ARAMA