Ödemiş - İzmir tren seferleri masaya yatırılacak! PDF Yazdır e-Posta

Ödemişli köşe yazarı Mustafa Ali Fırtına’nın Ege’de Son Söz isimli haber sitesindeki köşesinde Ödemiş – İzmir arasındaki tren seferlerinde yaşanan aksaklıklar ve TCDD personelin seferlerdeki hal ve hareketlerini konu alan “Çile Ekspresi!” başlıklı yazısı üzerine sıkıntıların tespiti ve varsa giderilmesi açısından TCDD 3. Bölge Müdürlüğü tarafından yetkili ve etkili isimlerden oluşan bir komisyon oluşturuldu. Aynı zamanda Ödemiş Belediye Meclis Üyesi de olan Fırtına konuyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

 

 

Fırtına; “Ödemiş – İzmir arasındaki trenle çok sık olmasa da ara sıra yolculuk yaparım. Bu yolculuklarımda gerek kendi adıma şahit olduğum gerekse diğer yolcuların benimle paylaştığı konulardan esinlenerek kaleme aldığım köşe yazım üzerine TCDD 3. Bölge Müdürü Sn. Sabahattin Eriş beni bizzat arayarak yaşanan hadiselerden dolayı personeli adına özür diledi. Yazımda bahsi geçen hususlar hakkında etkili ve yetkili isimlerden bir komisyon oluşturduğunu söyleyen Eriş bu komisyonun önümüzdeki günlerde bilgime başvuracağını söyledi. Bende severek kabul ettim. Sn. Eriş bana bu hattaki bazı trenlerde bulunan arızalı klimalarla ilgilenileceği ve kaba davranışları olan personelin tespit edilerek gereğinin yapılacağı sözünü verdi” şeklinde konuştu.

 


Bu hatta yolculuk yaparak gerek personel açısından gerekse değişik konulardan rahatsızlık duyan yolcuların hiç çekinmeden şikayetlerini dile getirmesinin hizmet kalitesinin arttırılması açısından büyük önem taşıdığını düşünen Fırtına; vatandaşlara yaşadıkları olumsuzlukların peşini bırakmadan haklarını sonuna kadar aramaları tavsiyesinde bulundu.

 

(Cephe ve Yerel Güç Gazetesi'nin 15.10.2011 tarihli sayısında ve Ege'de Son Söz haber sitesinde yayınlanmıştır.)

 

ATATÜRK KÖŞESİ

SPONSOR BAĞLANTI


ANKET

Basım için hazırlamakta olduğum kitabımın adı "SABIK ALİ" sizin için ne ifade ediyor?
 

SİTE İÇİ ARAMA